1872 yılında İtalya Milan’da kurulan Pirelli, premium lastik markaları içerisinde yer almaktadır. Lastik devleri arasında bulunan markaya ait ürünler, üst düzey yol tutuş performansı ve üstün manevra kabiliyeti özellikleri ile öne çıkmaktadır. 160 ayrı ülkede faaliyet gösteren firmanın Türkiye’de de üretim tesislerinin bulunması, en hesaplı 225/40R18 Pirelli lastik fiyatları ile alışverişe imkân tanımaktadır.

En Ucuz 225 40 18 Pirelli Fiyatları

Markaya ait kış ve yaz lastikleri, 4 mevsim lastik alternatifleri; en ucuz 225 40 R18 Pirelli lastik fiyatları ile online platformlar üzerinden satın alınabilmektedir. Pirelli yazlık lastikler, hem düz yolda ilerlerken hem virajlarda yüksek yol tutuşu sağlamaktadır. Markanın Formula 1 gibi motor sporları etkinlikleri için lastik geliştirme deneyimi, ürünlerin sportif performansının artmasında etkili olmuştur. Pirelli yaz lastikleri, hem ıslak hem kuru zeminlerde kısa fren mesafeleri, üstün yol tutuşu ve yüksek çekiş gücü ile güvenlik sağlamaktadır. Bu ürünler, lastik kampanyaları sayesinde indirimli 225 40 18 Pirelli fiyatları ile satın alınabilmektedir.

Pirelli kış lastikleri ise 7 derece ve altındaki hava sıcaklıklarında güvenlik sunmak için geliştirilmektedir. Lastik hamurunda kullanılan bileşikler, bu ürünlerin soğuk hava koşullarında elastikiyetini koruyabilmesini sağlamaktadır. Avantajlı 225 40 18 Pirelli fiyatları ile sunulan bir diğer ürün grubu ise 4 mevsim lastiklerdir. Dört mevsim lastikleri, hem yaz hem kış koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmektedir. Bu ürünler, zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini gösteren 3PMSF ( 3 Zirveli Dağ üzerinde Kar Tanesi) işaretlemesine sahiptir.

225/40R18 Pirelli Lastikler

Pirelli Cinturato P7, Pirelli P Zero PZ4 gibi yaz lastikleri, prestijli otomobil üreticileri ile birlikte geliştirilmektedir. Markaya ait birçok ürün; spor ve lüks otomobil firmaları tarafından orijinal ekipman olarak tercih edilmektedir. Lastik devi, “mükemmel uyum” felsefesi ile araçların maksimum potansiyelini ortaya çıkarmaktadır. Pirelli Cinturato All Season Plus gibi dört mevsim lastikler, yenilikçi teknolojiler sayesinde kuru, ıslak ve karlı zeminlerde kullanılabilmektedir. Kampanyalı 225/40R18 Pirelli lastik fiyatları ile premium performansa sahip bu ürünler avantajlı şekilde satın alınabilmektedir.

Pirelli 225 40 R18 run flat lastikler de firmanın tüketiciler için sunduğu yenilikler içerisinde bulunmaktadır. Ürün isimlerinde RFT olarak kısaltılan run flat teknolojisi, lastik patladıktan sonra 80 km /s hızı geçmeden maksimum 80 km ilerlemeyi mümkün kılmaktadır.