11 Nokta Kontrolü nedir?

Euromaster’ın ücretsiz sunduğu 11 Nokta Kontrolü, aracınızın en önemli noktalarının kontrolünü kapsayan ücretsiz bir check-up hizmetidir. Euromaster’ın müşterilerine ücretsiz sunduğu bu hizmet sayesinde yola sorunsuz ve güvenle devam edersiniz.

11 Nokta Kontrolü; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen ve sileceklerin ücretsiz kontrolünü kapsar.

Michelin Grubu’nun önemli üyelerinden biri olarak ülke genelinde 140 servis noktası ile lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, araçlar için en önemli kontrolleri sağlayan check-up hizmeti için ücret talep etmeyerek iddiasını kanıtlıyor.

Özellikle Kış Koşullarında Check-Up Yaptırmak Önemli

Araçlar her ne kadar en yeni teknolojilerle üretilse ve kaliteli olsa da araç parçalarının bir kullanım ömrü vardır ve orijinal parçalar zaman içerisinde işlemez hâle gelir.

Bu nedenle en kaliteli model dahi olsa her aracın düzenli bir kontrol ve bakıma ihtiyacı vardır. Eğer bunlar ihmal edilirse araç sorun çıkartan tepkiler verebilir ve aracın beklenmedik kazaya ve arızaya sebep olma riski de artar.

Rutin bakım ve kontroller, beklenmeyen kazaların riskini minimum düzeye indirirken, bu bakımlar sayesinde araç performansını tam anlamıyla gösterir hâle gelir. Ayrıca bu bakım ve kontroller sayesinde yakıt tüketimi de önemli oranda azaltılmış olur.

Arıza ve Kaza Riski Minimum Düzeye İniyor

Sürücülerin sorunsuz ve güvenli bir yolculuk sürmesi için Euromaster tarafından ücretsiz sunulan araç check-up hizmeti aracın daha verimli çalışmasını sağlayarak kaza ve arıza riskini düşürüyor ve yakıt tüketiminde de tasarruf edilmesini sağlıyor.

Euromaster müşterileri, Euromaster’ın müşteriyi odağına alan bu profesyonel tavrı sayesinde araç bakımlarını düzenli olarak yaptırıp hem araç bakım maliyetlerini azaltıyor hem de daha güvenli yolculuk deneyimleri yaşıyorlar.

Euromaster Araçların Kaza Riskini Azaltma Fırsatı Sunuyor

Michelin Grubu’nun çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmetlerini vermeye devam eden Euromaster, servis noktalarında, araç check-up hizmetinden ücret talep etmiyor.

Lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen, silecekler ve birçok serviste sunulmayan fren hidroliği ve akünün ücretsiz kontrol edildiği check-up hizmeti, özellikle kış aylarında ortaya çıkan araç arıza ve kaza risklerini minimuma indiriyor.