2019’da da çok sayıda fuar ve etkinlikte yer almayı planlayan Hankook, on beşten fazla kamyon ve otobüs fuarında boy gösterecek. Hankook, kamyon ve otobüs lastik desenlerinin ürün yelpazesini Nürburgring’deki Truck Grand Prix, Birmingham’daki Commercial Vehicle Show, Bologna’daki Autopromotec’te ve Münih’teki Transport Logistic’te sergileyecek. Üst düzey lastik üreticisi Hankook, otobüs ve kamyon lastik desenlerini zorlu yol koşullarını baz olarak geliştiriyor. Hankook, treyler ve kamyon lastiklerini geçtiğimiz Şubat’ta Avusturya’nın Salzburg kentindeki AutoZum’da ve Verona’daki İtalyan fuarı Transpotec’te sergiledi.

Hankook Yenilikçi Ürünlerini Sunuyor

Hankook, lastiklerini sergileyeceği bir sonraki etkinliğin 30 Nisan-2 Mayıs arası gerçekleşecek Commercial Vehicle Show olduğunu duyurdu. Commercial Vehicle Show, İngiltere Birmingham’daki National Exhibition Centre’ın 5. Salonunda 5B50 numaralı fuar standında gerçekleşecek. Hankook’un İngiltere’den sonraki durağı ise İtalya Bologna olacak. Hankook’un bu etkinliği Autopromotec’te fuarın 20. salonunda, A70 standında gerçekleşecek. Son olarak Hankook, 19-21 Temmuz arasında 5. kez katılmış olacağı Nürburgring ADAC Truck Grand Prix’e büyük bir katılım gösterecek. Etkinlikler kapsamında Hankook’un AU04+ 315/60R22.5 ebadında sergilenecek lastikleri, yol içi ve yol dışı lastik serisi Smartwork’e ait lastikleri ve elektrikli şehir otobüslerinde kullanılan Smart City lastiği yer alacak.

Hankook Ürün Yelpazesini Genişletti

Hankook Avrupa Kamyon ve Otobüs Lastikleri Strateji Direktörü Guy Heywood, etkinlikler kapsamında müşterilere en yeni geliştirmelerini sergilemekten memnun olduğunu; otobüs ve kamyonlar için üretilen ürün yelpazesinin geçtiğimiz yıldan bu yana genişlediğini belirtti. Guy Heywood, 2019’da Avrupa kapsamında birçok filo müşterisi ve partnerle bir araya gelmeyi sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Hankook, yukarıdaki etkinlikler dışında Mayıs’ta Budapeşte Macar Bus Expo fuarında, 4-7 Haziran’da Münih Transport Logistic’te ve 19-23 Kasım’da da Lyon Solutrans fuarında boy gösterecek.