Hankook, Akıllı Lastik Pilot Programı için Revvo Technologies ve Junk King ile işbirliği kurduğunu duyurdu. Revvo Technologies, Silikon Vadisi merkezli bir gelişmiş akıllı lastik teknolojisi ve tahmine dayalı veri analitiği firması. Junk King ise Kuzey Amerika’nın en yüksek puan alan çevre dostu hurda kaldırma ve taşıma şirketi.
Peki, akıllı lastik pilot programı ile ne amaçlanıyor?

Akıllı lastik pilot programı ile Hankook kamyon lastikleri ile Revvo’nun önde gelen lastik teknolojisi ve gelişmiş veri analiz paketi entegre edilecek. Böylece şu anda Kaliforniya’da faaliyet gösteren Junk King araçlarının % 30’u için lastik verileri sağlanacak.

Akıllı Lastik Teknolojisi Filolar için Önem Taşıyor

Junk King’in CEO’su ve kurucu ortağı Michael Andreacchi: “Kamyonlarımızın iyi durumda kalmasını sağlamak operasyonlarımız için kritik önem taşıyor. Müşterilerimizin her birine söz verdiğimiz birinci sınıf müşteri hizmetini sağlamamızın anahtarı bu. Bu akıllı lastik pilot programının ön saflarında yer almaktan heyecan duyuyoruz. Hankook kamyon lastikleri ile lastik verilerine erişimimiz, hurda kaldırma sektöründe öne çıkmaya devam etmemize yardımcı olacak.”

Akıllı Lastik Teknolojisi Kazaları Önlemede Etki Sağlıyor

Revvo CEO’su Sunjay Dodani: “Operatörlerin yolda güvende kalmasına yardımcı olmak ana hedeflerimizden biri. Junk King gibi bir filoya lastiklerinin kullanımı ile ilgili görünürlük kazandırmak için Hankook ile akıllı lastik ortağı olmaktan heyecan duyuyoruz. Bunun büyük kazaları önlemeye yardımcı olduğunu görmek, yoldaki her araç için akıllı lastikler konusundaki ortak vizyonumuza güvenmemizi sağlıyor. “

Hankook Kamyon Lastikleri Verimlilik ve Güvenlik Sunuyor

Hurda kaldırma endüstrisinde lider olan Junk King, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da yüksek düzeyde güvenlik, araç çalışma süresi ve operasyonel verimlilik gerektiren büyük bir araç filosuna sahip. Lastiklerin bu gereksinimleri karşılamada kilit rol oynadığını fark eden Hankook, kilometre boyunca en iyi lastik performansı, güvenlik ve dayanıklılığı sağlamak için otobüs kamyon lastikleri segmentinde ürünlerini iyileştirmenin yenilikçi yollarını arıyor. SmartFlex; yakıt verimliliği ve yüksek çekiş gücü sağlamak üzere tasarlanmış çok amaçlı hibrit segment lastiklerden oluşan bir Hankook kamyon lastikleri serisi.