Michelin BNP Paribas Rental Solutions’ın İngiltere filosuna lastik tedarik etmek için anlaştı. Takma ve bakım işlemi, Michelin adına üreticinin lastiklerini filo üzerinden dağıtma sürecinde servis ortakları olan ATS Euromaster ve Tructyre ATS tarafından mobil olarak gerçekleştirilecek. BNP Paribas Rental Solutions İngiltere Başkanı Benoit Laflamme, Michelin ile müşterilerine  birinci sınıf hizmet, kalite ve profesyonellik sunmayı sağlayan ortaklığı duyurmalığı duyurmaktan mutluluk duyduğunu söylüyor.

Michelin Geniş Ürün Yelpazesi Sunuyor

Benoit Laflamme: “Bu, her markanın kolaylıkla gerçekleştirebileceği bir anlaşma değil: Michelin ; yakıt tankerleri, vinçler, araba taşıyıcıları, çöp toplama araçları ve frigorifik kamyonlar dâhil olmak üzere hafif ticari araçlardan ağır yük araçlarına kadar çok çeşitli filolara sahip müşteri tabanımıza hitap etmek için lastik yelpazesinin tamamını kullanıyor.”

Michelin Maksimum Performans Sağlıyor

BNP Paribas Rental Solutions Operasyon Müdürü Ged Mellish: “Maksimum filo çalışma süresi sunmak anahtar değerlerimizden biridir ve hızlı, verimli, pazar lideri bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Michelin lastikleri ile ilk aldığımız geri bildirim olağanüstü. Büyük ulusal müşterilerimizden biri, aldıkları hizmetin şimdiye kadar sahip oldukları en iyi hizmet olduğunu söyledi. Michelin lastikleri , şirketimizin kalitesi ile mükemmel uyum sağlıyor.”

BNP ve Michelin Ortak Noktada Birleşiyor

Michelin’in Hizmet ve Çözümler alanında İngiltere, İrlanda ve İskandinavya görevlisi Andrew French: “Kaliteli müşteri hizmetinin yanı sıra; yüksek teknolojili ürünlerle desteklenen müşteri odaklı çözümler sunma konusunda bir geçmişimiz var ve bu itibar, bu önemli ve yeni sözleşmeyi imzalamanın anahtarı oldu. BNP Paribas Rental Solutions ekibi, odak noktasının sürdürülebilir hareketlilik olduğu, yeşil kimliği güçlendiren bir lastik yönetimi çözümü istediklerini açıkça belirtti ve bu tam olarak bizim sunduğumuz şey. Her iki şirketin ortak değerlerini güçlendiriyor ve ileride bir dizi ortaklıkta da buluşmamıza izin verecek.”