Michelin, “The ONE Awards – Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında en itibarlı lastik markası seçildi. Sonuçlar; Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliği ile yürütülen anketler sonucunda belli oldu. The One Ödülleri, birçok farklı kategorideki firmalara verildi. “Otomobil lastiği” kategorisinde ise en çok oyu Fransız premium lastik üreticisi aldı.

‘The ONE Awards / Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında bir yıl içerisinde itibarını en çok arttıran markalar ödül alıyor. Bunu değerlendirmek için Marketing Türkiye ile Akademetre, ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırması gerçekleştiriliyor. Michelin gibi ödül alan tüm firmalara ödülleri tören ile takdim ediliyor.

Michelin Yüz Yüze Anketler Sonucu Seçildi

‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, bu yıl 8.kez gerçekleştirildi. “Yılın En İtibarlı Lastik Markası” seçilen Michelin Türkiye’nin pazarlama direktörü Gözde Alpaslan bu konuda duygularını paylaştı. Alpaslan, son derece mutluluk ve memnuniyet duyduklarını belirtti.

Gözde Alpaslan: “Bağımsız olarak toplam 12 ilde 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda güven, yakından tanıma, beğeni, tavsiye, inovasyon ve iletişim gibi birçok farklı kritere göre belirlenen bu ödül, pazarlama iletişimi sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor. Halk jürisi tarafından belirlenen araştırma sonucunda kendi kategorimizde birinci olmak bizler için ayrı bir onur ve gurur kaynağı.”

Michelin Türkiye 2021’de 25. Yılını Kutladı

Gözde Alpaslan 2021 yılının Michelin’in Türkiye’deki 25.yılı olduğunu da hatırlattı. Çalışmaların karşılığı olarak alınan ödülün gelecek çalışmalar için motive edici olduğunu söyledi.

Alpaslan: “Michelin olarak en önemli önceliklerimizden biri, tüm müşterilerimize ilk kilometreden son kilometreye uzun ömürlü performans sunmak. Bu vesileyle ilk kilometreden son kilometreye güvenle birlikte ilerlediğimiz nice 25 yıllar diliyorum.”