%100 yerli lastik markası Petlas, 1976 yılında askeri kara araç lastiklerinde dışa bağımlılığı ortadan kaldırmak amacıyla kurulmuştur. Bugün iş makinası lastiklerinden binek araç lastik seçeneklerine birçok farklı kategoride hizmet sunmaktadır. Ucuz 225 45 R17 Petlas lastik fiyatları; tüketiciler için bütçe dostu, fiyat performans lastik alternatifleri sağlamaktadır.

AKO Grup bünyesinde faaliyet göstermekte olan Petlas, 225/45R17 kış, 4 mevsim ve yaz lastiği alternatifleri sunmaktadır. Marka, hem Ar-Ge hem de üretim süreçlerini Türkiye’de sürdürmektedir. Firmaya ait ürünler, en uygun 225 45 17 Petlas fiyatları ile internetten lastik satışı yapan e-ticaret sitelerinde bulunabilmektedir.

İndirimli 225 45 17 Petlas Fiyatları

Güvenilir online lastik satış siteleri, indirimli 225 45 17 Petlas fiyatları yanı sıra; birçok farklı olanak da sağlamaktadır. Bunlar arasında yetkili noktalarda ve kapıda montaj avantajları, ücretsiz kargo ve vade farksız taksit olanakları yer almaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde daha fazla sayıda lastik desen alternatifi bulunmaktadır. Petlas lastik özellikleri ve etiket değerleri, şeffaf bir şekilde tüketicilere sunulmaktadır. Böylelikle doğru lastik seçimi yapmak da kolaylaşmaktadır. Lastik Arama Motoru gibi özellikler ile aranılan ürün hızlı bir şekilde filtrelenebilmektedir.

Avantajlı 215 45 R17 Petlas Lastik Fiyatları

Hesaplı 215 45 17 Petlas fiyatları ile satın alınabilecek ürünler içerisinde farklı mevsim koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmiş ürünler yer almaktadır. Örneğin Petlas Velox Sport PT741, firmanın yüksek performans yaz lastiği desenidir. Yaz aylarında yağmurlu ve güneşli hava koşullarında etkin yol tutuşu ve frenleme sağlamak için geliştirilmiştir. Aynı zamanda sportif performans sunmaktadır. Petlas Snowmaster W651 ise 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında yüksek yol tutuşu sağlamak için geliştirilmiş hamura sahiptir. Kar lastiği olarak da bilinen bu ürün; yoğun karla kaplı zemin koşullarında yüksek çekiş gücü sunmaktadır.

Avantajlı 215 45 R17 Petlas lastik fiyatları ile markanın yenilikçi lastik teknolojileri kullanarak geliştirdiği ürünler satın alınabilmektedir. Petlas Multi Action PT565 gibi dört mevsim lastikleri, bu teknolojiler ile hem yaz hem kış koşullarında kullanıma uygundur. Bunun için test edilmiş ve onay almıştır. Marka, aynı zamanda yerli üretim run flat lastik satın almaya da imkân tanımaktadır. Petlas tarafından patenti P-RFT ismiyle alınmış bu teknoloji, delindikten sonra lastiğin kullanılabilmesii sağlamaktadır. Patlasa da giden lastikler, delindikten sonra 80 km / s hızı geçmemek kaydıyla azami 80 km daha ilerleyebilmektedir.