Yeni Volkswagen Multivan araçlar fabrikadan Continental 4 mevsim lastikleri ile çıkıyor. 3PMSF işaretlemesine sahip Continental AllSeasonContact, tüm yıl boyunca güvenlik ve verimlilik sunuyor. 3PMSF (3 Tepeli Dağ Kar Tanesi) sembolü, lastiklerin kış koşullarında güvenli performans sunduğunu gösteriyor. Kış lastiklerinde de bulunan karlı dağ işaretlemesini taşıyabilmek için ürünlerin karla kaplı zeminlerde bağımsız testlere katılıp onay alması gerekiyor. Continental dört mevsim lastiği, kış aylarında güvenlik sunduğu gibi yaz ve bahar koşullarında da performansını sürdürüyor.

Continental 4 Mevsim Lastikleri Yakıt Verimliliği ile de Öne Çıkıyor

Güvenlik ve performansın yanı sıra Continental 4 mevsim lastikleri yakıt verimlilik seviyesi ile de biliniyor. Bu çok yönlü performans, lastiğin Volkswagen tarafından tercih edilmesi üzerinde etkili oluyor. Continental AllSeasonContact lastiklerin AB etiketleri de bunu doğruluyor. Dönme direnci (yakıt verimliliği) alanında segmentinde lider olan Continental dört mevsim lastiği, bunu yenilikçi teknolojilere borçlu. Bileşiğin yanı sıra sırt deseni ve yanak bölgesinin tasarımı da yuvarlanma direncinin düşmesini sağlıyor. Düşük yuvarlanma direnci aynı zamanda daha az CO2 salınımı ile doğaya daha fazla saygı anlamına geliyor.

Continental Dört Mevsim Lastiği Performans Özellikleri

Continental AllSeasonContact özel kauçuk bileşiği ve tasarımı ile dört mevsim güvenli yol tutuşu sağlıyor. Fren kuvvetini zemine iyi bir şekilde ileten Continental 4 mevsim lastikleri, karlı zeminlerde dahi fren mesafelerini kısaltıyor. Yüksek çekiş gücü ile öne çıkan premium lastik; kuru, ıslak ve karlı zeminlerde kullanım için uygun. Continental dört mevsim lastiği, aynı zamanda özel tasarımı sayesinde hem yaz hem kış aylarında suda kızaklamaya karşı güvenliği arttırıyor.

Continental AllSeasonContact Islak Zemin Performansı

Continental AllSeasonContact, markaya ait birçok ürün gibi üstün ıslak zemin performansı sunuyor. Premium lastik üreticisi, bu performansı bileşiğin yanında özel omuz tasarımına borçlu olduğunu söylüyor. Suyu hızlı bir şekilde tahliye edebilen Continental 4 mevsim lastikleri, böylece ıslak zeminde çekiş gücünü ve suda kızaklamaya karşı güvenliği arttırıyor. Continental dört mevsim lastiği, özel omuz blokları tasarımı ile aynı zamanda daha güvenli viraj performansı sunuyor.