Japon pazarında XV modelinin yerini alan yeni kompakt Subaru SUV modeli Crosstek için Yokohama Geolandar SUV ile lastikler seçildi. Yokohama Geolandar G91 lastikler, premium performansın yanı sıra azaltılmış gürültü seviyeleri ile öne çıkıyor. Lastik, markanın ikonik Yokohama SUV lastik serisi Geolandar’ın bir üyesi. Japon premium lastik markası, hedefleri doğrultusunda otomobil üreticileri ile iş birliklerini güçlendirmeye devam ediyor. Markanın premium SUV lastik serisi, dayanıklı ve yüksek performanslı ürünleri ile öne çıkıyor. Yokohama Geolandar serisi içerisinde otoyol kullanımı için geliştirilen ürünlerin yanında arazi lastikleri de yer alıyor. Bu ürünler ülkemizde online lastik platformlarında uygun Yokohama Geolandar lastik fiyatları ile bulunabiliyor.

Subaru’nun Tercihi Neden Yokohama Geolandar Lastikler Oldu?

Yokohama Geolandar G91; yakıt verimliliği, konfor ve güvenlik özelliklerini bir araya getiriyor. Bu, yeni Subaru kompakt SUV için oldukça ideal. Bununla birlikte yeni araç için sunulan lastiğin karkası, araca uygun olacak şekilde optimize edildi. Yokohama SUV lastiği, böylece daha iyi manevra kabiliyeti sergiliyor. Yokohama Geolandar G91, markaya ait diğer yaz lastikleri gibi çok yönlü performansı ile öne çıkıyor. Hem ıslak hem kuru zeminde sürüş yapmayı yüksek yol tutuşu sayesinde güvenli hâle getiriyor.

Yokohama Geolandar Lastikler Yapay Zekâ Teknolojisi ile Geliştiriliyor

Yokohama Geolandar G91 lastiklerin ağırlığı azaltılmış yanak dizaynı, hava direncinin azalmasını sağlıyor. Bu da Yokohama SUV lastik deseninin yakıt verimliliğini arttıran etmenler arasında yer alıyor. Yeni kompakt Subaru SUV modeli için sunulan lastikler geliştirilirken Yokohama’nın yapay zekaya dayalı HAICoLab teknolojisi kullanıldı.

Yokohama SUV Lastik Gürültüyü Azaltıyor

Üreticinin açıklamasında göre Yokohama Geolandar G91 lastikleri, “insan ilhamını ve yaratıcılığını yapay zekanın engin işlem gücüyle birleştirerek keşfi ve dijital yeniliği teşvik etmek” için tasarlandı. Yokohama SUV lastik gürültü seviyesi genetik algoritmalar kullanılarak optimize edildi. Subaru SUV için sunulduğu gibi tüketiciler için de satışta bulunan ürün için gerçek dünyadan veriler toplandı. Elde edilen bilgiler, yapay kullanımı aracılığıyla mevcut tahmin ve analiz işlevlerini kullanan bilgisayar simülasyonlarına iletildi. Yeni Subaru SUV araç için 225/60R17 Yokohama lastikler tedarik ediliyor.